Apart Hotel MarMaros

SPA – ЗОНА

ОЗДОРОВЛЕННЯ

ПОСЛУГИ SPA ЦЕНТРУ

Spa-center допоможе Вам розслабитись та завершити день відпочинком. До Вашої уваги пропонуємо :

Image

БАСЕЙН

Басейн розміром 12м*6м*1.5м, розділений на 4 зони.

  1. Протитечія
  2. Інтенсивний масаж водоспаду
  3. Легкий масаж водоспаду
  4. Зона джакузі

Image
Image

Фінська сауна – аналог російської лазні. Єдиними, але дуже важливими відмінностями сауни від лазні є температурний режим і вологість в парній.

Турецька лазня (хамам), у буквальному сенсі слово «хамам» слід розуміти як «поширює пар». Пророк Мухаммед оголосив похід в Лазню обов’язковим, кажучи «Чистота – половина віри». Що стосується загального впливу на організм, то процедури хамама дозволяють повністю очистити організм від шлаків і токсинів ,зняти втому, нормалізувати роботу легень і травної системи.

CОЛЯНА КІМНАТА

Соляна кімната – це спеціально обладнане приміщення, призначене для проведення процедур галотерапії (методика , завдяки якій відтворюється мікроклімат, максимально наближений з підземними соляними печерами, копальнями, шахтами).

Спелеотерапія (грец. speleon – печера, therapia – лікування) - немедикаментозний спосіб лікування, що використовує цілющі властивості солі. Тривале перебування в умовах відтвореного мікросередовища соляних печер, гротів сприятливо впливає на здоров’я. Спелеотерапія застосовується для лікування хворих з бронхіальною астмою та іншими захворюваннями органів дихання, гіпертонічною хворобою, захворюваннями суглобів та природнього поповнення організму йодом

Image
Image

МАСАЖНИЙ КАБІНЕТ